Archiwalne wpisy:
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Kategorie:

Biblioteka z muzą

Po sukcesach w bibliotecznym konkursie na opowiadanie grozy, nasi wychowankowie postanowili rozwijać swój warsztat pisarski i zmierzyć się na pióra w kolejnych zmaganiach. Najwidoczniej  biblioteka w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym ma sprzyjającą atmosferę dla młodych twórców. Może wśród książek mieszkają starożytne muzy i podczas twórczego procesu otaczają ich swoją opieką? Najważniejsze jednak, że uczniowie przygotowujący się do konkursu organizowanego przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku odnieśli w nim kolejne sukcesy!

W konkursie literackim w kategorii dla uczniów szkół ponadpodstawowych
II miejsce zajął Nikodem za swoje opowiadanie pod tytułem „Odzyskana nadzieja”, zaś w kategorii szkół podstawowych wyróżnienie otrzymał Arek za tekst zatytułowany „Problem narkotykowy”. W konkursie  plastycznym został doceniony Krystian, który zajął II miejsce.

Dodam, że jeszcze dwóch uczniów z naszej placówki brało udział w konkursie literackim pod opieką p. Justyny Piłat i także zyskali uznanie w oczach jury, gdyż Fabian zajął II miejsce w kategorii dla uczniów szkół ponadpodstawowych, a Nikodem otrzymał wyróżnienie.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych i życzymy im dalszych sukcesów!

Beata Mucha