Archiwalne wpisy:
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Kategorie:

Dzień Edukacji Narodowej w naszym MOW-ie

Święto Edukacji Narodowej w naszym Ośrodku jest zawsze dniem szczególnym, w obchody którego zaangażowani są prawie wszyscy członkowie naszej społeczności: od nauczycieli i wychowawców, poprzez członków samorządu uczniowskiego, po wychowanków. Nie inaczej było i w tym roku.

Podczas uroczystego apelu nasza grupa teatralna wystawiła swoją wersję baśni Hansa Christiana Andersena „Calineczka”, w przygotowanie którego prócz nich zaangażowani byli też wychowankowie z kół technicznego i plastycznego pomagający w przygotowaniu strojów i dekoracji. Spektakl bardzo się wszystkim podobał, a kolorowo poprzebierani aktorzy zagrali swoje życiowe role.

Po przedstawieniu reprezentanci samorządu przedstawili krótki rys historyczny święta, a następnie wręczyli pracownikom w kilku różnych kategoriach przygotowane przez siebie nagrody – ośrodkowe Oscary – „Dariusy”. Nie obyło się bez śmiechu, ale i słów uznania dla działań na rzecz chłopców.

Spotkanie podsumował dyrektor Dariusz Miąskowski dziękując wychowankom za wzorcowe  przygotowanie obchodów Dnia Edukacji oraz swojej kadrze za dotychczasową pracę, wkład i poświęcenie.

W imieniu swoim, moich redakcyjnych kolegów oraz wszystkich wychowanków Ośrodka chciałbym podziękować wszystkim pracownikom naszego MOW-u (dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom, pracownikom technicznym i biurowym) za okazywane nam serce oraz ogromny wkład w to, że dostajemy od życia kolejną szansę. Dziękujemy! Wszystkiego, co najlepsze w dniu Waszego święta!!!

                                                                                                                     D. Sochacki (MOW News)