Archiwalne wpisy:
marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kategorie:

Ferie zimowe

Jak co roku, podczas ferii zimowych w naszej placówce pozostała spora grupa wychowanków. Aby czas odpoczynku od zajęć lekcyjnych upłynął przyjemnie, zorganizowano wiele imprez, które uatrakcyjniły pobyt w ośrodku. Wielu wychowawców dołożyło starań, aby przygotować bogaty program zajęć.
W pierwszym tygodniu odbyły się rozgrywki w dwa ognie, zawody warcabowe, turniej tenisa stołowego a także cieszący się sporym zainteresowaniem konkurs na najbardziej oryginalną rzeźbę lodową. Zwycięzcy wszystkich konkursów zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz słodkimi upominkami.
Drugi tydzień przyniósł również wiele atrakcji. Jedną z nich była wyjazd do elbląskiego Multikina na film „Avatar”. Przyjemną i ciekawą formą spędzania czasu wolnego był wyjazd do stadniny koni na kulig, połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek oraz tradycyjną grochówką.

Podczas ferii wychowankowie rywalizowali również w konkursie ortograficznym a także w zawodach gier zręcznościowych na konsoli play station. Nie można pominąć również zawodów strzeleckich z wiatrówki oraz łuku, które pozwoliły młodzieży na poznanie bliżej tego rodzaju broni.

Ferie upłynęły szybko i przyjemnie. Każdy mógł znaleźć ciekawa formę spędzenia czasu wolnego.Okazuje się, że telewizja i komputery nie muszą być jedyną alternatywą na zabicie nudy.