Archiwalne wpisy:
marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kategorie:

REPREZENTANCI POLSKI W MOW-IE

W poniedziałek 27 października mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli reprezentacji Polski w futsalu (piłce nożnej halowej), którzy przybyli do nas w składzie: Kazimierz Greń (Członek Zarządu PZPN, Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN), Andrzej Bianga (II trener), Marcin Kiełpiński, Bartłomiej Nawrat i Łukasz Biel (zawodnicy).

Kadrowicze przebywający na zgrupowaniu w Kwidzynie, gdzie w dniach 25-28.10 rozgrywali towarzyski Turniej Czterech Narodów, odwiedzili nas w jedyny wolny od meczów dzień, mając za sobą wygrane spotkania z Walią (8:1) i Grecją (6:1), a przed zawody z faworytami turnieju: reprezentacją Słowenii (którym dzień później ulegli 3:4).

Wychowankowie podczas spotkania zasypali gości wieloma pytaniami m.in. o zasady futsalu, reprezentację Polski, ich podejście do sportu, cele oraz dotychczasowe osiągnięcia, a ci cierpliwie odpowiadali na wszystkie nurtujące chłopców wątpliwości.

Po części oficjalnej wychowankowie mieli możliwość indywidualnej rozmowy, zebrania autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć z przedstawicielami Reprezentacji Polski.

Przewodniczący Kazimierz Greń na pamiątkę spotkania złożył na ręce pani dyrektor Justyny Piłat piłkę z autografami wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego Reprezentacji Polski w Futsalu, a kadrowicze rozdali chłopcom szaliki oraz karty z fotografiami drużyny, na których składali pamiątkowe podpisy i dedykacje. Wychowankowie zostali również zaproszeni na wtorkowy mecz z Reprezentacją Słowenii, na który wybrali się przedstawiciele naszego koła dziennikarskiego.

Spotkanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, a Biało-Czerwonym w naszym Ośrodku spodobało się na tyle, że obiecali przy następnej okazji kolejną wizytę.

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy był jedyną placówką, którą odwiedzili Reprezentanci Polski podczas swojej wizyty na Pomorzu.