Archiwalne wpisy:
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Kategorie:

Walentynki

Walentynkowy dzień przebiegał w ośrodku w bardzo miłej atmosferze. Sekcja dekoracyjno-informacyjna samorządu, pod kierunkiem Pani Pauliny Preuss przygotowała dekoracje, które wprowadziły w szkole miłosny nastrój.
W południe wszyscy wychowankowie oraz znaczna część pracowników placówki zebrała się na auli, gdzie na początek podziwiać mogli koncert walentynkowy, który został przygotowany przy pomocy Pani Izabeli Wojciechowskiej. Na gitarach zagrali Dariusz Dulski i Grzegorz Holc.

Następnie obejrzeć można było inscenizację do wiersza Jana Brzechwy „Żuk” przygotowaną przez ucznia Dariusza Dulskiego, z pomocą Pana Marka Heise oraz wysłuchać wiersze recytowane przez wychowanków.

Dniu św. Walentego towarzyszyły również konkursy. Pierwszy z nich to konkurs literacki, którego wyniki podsumowała Pani Marlena Smoter. I tak w kategorii opowiadanie o miłości I miejsce zajął Dariusz Dulski z klasy III B. W kategorii poezja wyniki były następujące:

  • I miejsce – Przemysław Kościński – klasa III B
  • II miejsce – Szymon Pieśla – klasa III A oraz Dariusz Dulski klasa III B
  • III miejsce – Dawid Stolarczyk – klasa III B.
  • Pani Marta Neubauer podsumowała wyniki konkursu na kartkę walentynkową. W tej kategorii były cztery wyróżnienia: Krzysztof Rynkowicz – klasa VI, Dawid Naruszewicz – klasa VI, Kacper Polakowski – klasa II B, Radosław Jarmakowski – klasa III A.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie „Miłość niejedno ma imię” w którym wystąpili nauczyciele, a scenariusz przygotowała Pani Aleksandra Wolińska.
Na zakończenie imprezy wszyscy mogli wziąć w przygotowanym przez samorząd pod kierunkiem Pani Aleksandry Jędryszek-Geisler karaoke.

Wszyscy bawili się znakomicie.

Są już kolejne pomysły…..zbliża się pierwszy dzień wiosny: