Archiwalne wpisy:
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Kategorie:

„Malbork Made Inclusive”. Przedstawiamy przyszłych artystów

Na pewno jesteście ciekawi, których chłopców wychowawcy uznali za najbardziej utalentowanych i wytypowali do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie „Malbork Made Inclusive”. Po wewnętrznej selekcji, wielu burzach mózgów i długich rozmowach zakwalifikowanych zostało ośmiu chłopców. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam ich sylwetki.

Tomek jest uczniem klasy VIII „b”, w marcu skończy szesnaście lat,  pochodzi z Grudziądza, ma osiemnastoletnią siostrę Karolinę. W szkole najbardziej lubi lekcje WOSu, a najmniej fizyki. Interesuje się muzyką i sportem. Marzy o tym, żeby zostać milionerem i wyjechać do Holandii. Jego ulubioną potrawą jest lazania, a najbardziej nie lubi, gdy na stole pojawiają się śledzie. Gdy włącza komputer, to najchętniej gra w League of Legends. Najwspanialszym miejscem, które zwiedził był kamieniołom w Piechcinie. Jego ulubioną piosenką jest „Wyrosłem na blokach” Malika Montany. Gdyby wygrał milion dolarów, kupiłby sobie Lamborghini.

Kuba (I) uczy się w klasie VIII „b”, ma szesnaście lat, pochodzi z Gniezna, a obecnie mieszka w Kamieńcu, ma dwóch starszych braci: Szymona (18), Mikołaja (17) i jednego młodszego Filipa (12). Najchętniej chodzi na lekcje historii, a nie przepada za matematyką. Interesuje się piłką nożną i historią. Jego największym marzeniem jest posiadanie własnego samochodu. Najbardziej lubi jeść fasolkę po bretońsku, a niechętnie siada do śledzi. Jego idolem jest Cristiano Ronaldo. Na komputerze najchętniej gra w Sniper Elite 4. Najwspanialszym miejscem, które odwiedził była Babia Góra. Najlepiej bawi się przy piosence „Zbuntowany anioł” zespołu Łobuzy. Jego ulubionym filmem jest „Droga bez powrotu”. Za milion dolarów kupiłby Mercedesa-Benza, dom, markowe ubrania i zegarki.

Kuba (II) jest siedemnastolatkiem uczęszczającym do klasy VIII „b”, pochodzi z Giżycka, jest jedynakiem. Jego ulubionym szkolnym przedmiotem jest informatyka, a najbardziej nie lubi fizyki. Interesuje się tworzeniem muzyki: pisaniem piosenek, śpiewaniem oraz grami komputerowymi, bieganiem i jazdą konną. Jego największym marzeniem jest zamieszkanie z dziewczyną nad Morzem Śródziemnym, najlepiej we Francji. Przepada za kotletem Cordon Bleu z puree, a niechętnie je ryż z jabłkami. Najchętniej gra w Assasins Creed 2 i State od Decay 2. Jego idolem jest norweski producent muzyczny Alan Walker, a ulubionym utworem „Madmoiselle” Blachy. Najwspanialsze miejsce, które odwiedził była grecka wyspa Lefkada. Jego ulubionym filmem jest „Projekt X” z 2012 roku. Za milion dolarów kupiłby dom nad morzem, samochód oraz założył fundację i schronisko.

Michał jest uczniem klasy VI, ma piętnaście lat, urodził się i mieszka w Gdańsku, ma starszego brata Roberta. Najbardziej lubi lekcje języka angielskiego, a najmniej matematyki. Interesuje się gotowaniem, marzy, by w przyszłości zostać zawodowym kucharzem. Jego największym marzeniem jest otwarcie własnej restauracji z przepysznym i niedrogim jedzeniem. Jego ulubioną potrawą jest Chili con carne, a nigdy nie ruszy zupy z nerek. Jest fanem rapera Szpaka, a ulubioną piosenką „Alicja” tego wykonawcy. Nie przepada za grami komputerowymi. Najwspanialszym miejscem, które w życiu widział była Warszawa podczas szkolnej wycieczki. Jego ulubionym filmem jest komedia „Soul Plane”. Zdobyty milion dolarów wydałby na wymarzoną restaurację.

Paweł uczy się w VI klasie, ma piętnaście lat i pochodzi z Elbląga. Jest jedynakiem. Bardzo lubi lekcje matematyki, a nie przepada za przyrodą. Jego największą życiową pasją jest sport: uwielbia pływać, grać w piłkę nożną, siatkówkę i tenisa stołowego. Jego największymi marzeniami są założyć rodzinę i mieć samochód. Bardzo lubi jeść naleśniki, natomiast za nic nie wmusi w siebie kaszy gryczanej. Przed komputerem najchętniej spędza czas grając w grę Playerunknown’s Battlegrounds. Jego idolem jest piosenkarz Szpaku, a ulubioną piosenką jego utwór „Oddajemy krew wampirom”. Filmem, który mógłby oglądać w nieskończoność jest horror „Zakonnica”. Najwspanialszym miejscem na świecie, które miał okazję odwiedzić była Warszawa. Za wygrany milion dolarów kupiłby samochód, dom oraz założył dom, w którym inni otrzymywaliby pomoc.

Sebastian jest uczniem klasy VII „c”, w marcu skończy siedemnaście lat, pochodzi ze Starogardu Gdańskiego, a obecnie mieszka w Pelplinie. Bardzo lubi lekcje języka polskiego, a nie przepada za matematyką. Jego pasjami są sport i MotoCross, a największym marzeniem wyjazd do Australii. Jego ulubioną potrawą jest gyros. Nie ma rzeczy, której by nie zjadł (prawie jak Bear Grylls). Wolny czas przed komputerem najchętniej spędza grając w GTA V. Jego muzycznym idolem jest meksykański raper 6ix9ine. Najwspanialszym miejscem na ziemi z tych, które do tej pory odwiedził jest Amsterdam. Jego ulubionym serialem jest amerykańska produkcja „Orange Is the New Black”. Gdyby wygrał milion dolarów, to zainwestowałby je w samochód.

Krystian jest uczniem klasy VIII „a”, we wrześniu będzie obchodził szesnaste urodziny, pochodzi z Działdowa, a obecnie mieszka w pobliskiej wsi Kuczbork Osada. Ma czworo rodzeństwa: starszych Agnieszkę (22), Jarka (20) i Klaudię (18) oraz młodszą Olę (13). Jego ulubionym przedmiotem jest język polski, a jak za karę chodzi na język angielski. Interesuje się muzyką, mechaniką i rysowaniem. Marzy o tym, żeby wybrać się w podróż do Hiszpanii. Podczas posiłków z przyjemnością zjada praktycznie wszystko oprócz brokułów i buraków. Jego ulubionymi grami komputerowymi są Counter Strike i Need For Speed Most Wanted. Jego muzycznym idolem jest Bob Marley, a ulubionym utworem „Podnoszę się” Chady. Najwspanialszym miejscem na ziemi, które miał okazję oglądać jest widziana podczas pobytu w Niemczech katedra w Kolonii. Z filmów, które w życiu obejrzał najbardziej spodobał mu się Deadpool 2. Za wygrany milion dolarów kupiłby willę, samochód oraz pojechał na dłuuugie wakacje.

Julian uczy się w klasie VII „a”, w sierpniu skończy szesnaście lat, urodził się w Gdyni, jednak od zawsze związany jest z Sopotem. Ma dwóch braci: 27-letniego Pawła i 23-letniego Karola. W szkole bardzo lubi chodzić na lekcje historii i biologii, a najbardziej dłużą mu się lekcje matematyki. Pasjonują go historia, turystyka, technologie i nowoczesna broń wojskowa. Jego największymi marzeniami są podróże do USA, Singapuru i dokładne poznanie tych krajów. Najszerzej uśmiecha się, gdy na talerzu znajduje kotleta de volaille (albo dwa), a smutnieje, gdy widzi przed sobą wędliny. Uwielbia spędzać godziny przed komputerem przy grach z serii GTA i Wiedźmin. Najwspanialsze miejsca na ziemi, które dotychczas odwiedził to Kraków i Trójmiasto. Jego ulubionym utworem muzycznym jest piosenka Eminema „Without Me”, a filmem „Ofiary wojny”. Życiowym idolem Juliana jest jego brat Karol. Wygrany milion dolarów rozdałby rodzinie.