Archiwalne wpisy:
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kategorie:

Nadmorskie przygody grupy VIII

W nagrodę za rok solidnej pracy i dobrego sprawowania uczniowie klasy piątej/grupy ósmej wybrali się wraz ze swoimi wychowawcami na trzydniowy biwak do Kątów Rybackich. Chłopcy w dniach od 13 do 15 czerwca przebywali w malowniczo położonym Ośrodku Wypoczynkowym „Panorama”, tuż nad wodami Zalewu Wiślanego, a dosłownie kilkaset metrów od brzegu Morza Bałtyckiego.

Na miejscu prócz walorów przyrodniczych Mierzei Wiślanej czekało na chłopców mnóstwo atrakcji: zwiedzanie Muzeum Zalewu Wiślanego, kilkudziesięciominutowy rejs statkiem, zajęcia sportowe na ściance wspinaczkowej, boisku piłkarskim, torze przeszkód oraz rowerach wodnych, a także lepienie zamków z piasku, spacery po lesie i plaży, ognisko z pieczeniem kiełbasek czy wspólne zajęcia integracyjne z przebywającą w ośrodku młodzieżą z województw śląskiego i mazowieckiego.

Nasi wychowankowie nie tylko wypoczęli, wybawili się i poznali nowych przyjaciół, lecz również poznali walory historyczno-geograficzne Mierzei Wiślanej, a przede wszystkim swoją postawą           i zachowaniem w stosunku do siebie, uczniów z innych szkół i pracowników ośrodka przynieśli dumę swoim wychowawcom i całej społeczności MOW Malbork.

Za wspaniale spędzony czas, otwartość i serdeczne przyjęcie wychowankowie grupy VIII i ich opiekunowie pragną złożyć serdeczne podziękowania właścicielom Ośrodka Wypoczynkowego „Panorama” Panu Jarosławowi Ziółkowskiemu i Pani Sandrze Ziółkowskiej oraz pracownikom z Panią Kierownik Małgorzatą Babczyńską na czele. Serdecznie dziękujemy!